Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BX2 X Fast PRO 310g

  • zadejte popisek
  • vítěz testů 2014
zadejte popisek
4300 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

PŘI NÁKUPU 2 A VÍCE KUSŮ RAKET SLEVA 25%
Úplně nová raketa PACIFIC BX2 X FAST PRO 310g. Tak jako X FORCE a X FEEL série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Tato tenisová raketa patří do řady X FAST. Raketa je velmi specifické konstrukce a designu v podobě paprsku v krčku rakety pro větší tuhost rámu. Raketa roku 2014 mezi turnajovými raketami.

Popis produktu

Úplně nová raketa PACIFIC BX2 X FAST PRO 310g. Tak jako X FORCE a X FEEL série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Technologicky patří do kolekce X FAST tenisových raket, které jsou velmi úspěšné a žádané. Zkratka FAST znamená F.ull A.cceleration S.haft T.echnology - zrychlující shaft rakety z důvodu speciální oválné konstrukce krčku rakety. Rám je stále tuhý a umožňuje stabilní výkon a přenos energie zpět do míče.
Tato tenisová raketa patří do řady X FAST. Raketa je velmi specifické konstrukce a designu v podobě paprsku v krčku rakety pro větší tuhost rámu.
VÍTĚZ TESTŮ TURNAJOVÝCH RAKET - TENNIS MAGAZIN GERMANY PROSINEC 2014. Byly testovány profesionální tenisové rakety všech známých značek včetně raket se kterými hraje N.Djokovič a R.Federer. 

Parametry produktu

velikost hlavy rakety
100 sq.in.
délka
695 mm
váha
310 g
balance
321 mm
šířka rámu
25/23/22
grip
1-5
hustota výpletu
16/19
tuhost rámu
70
swing style index
7,5