Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Performance

PACIFIC BXT SPEED 107

  • BXT SPEED 2021
  • BXT SPEED 2021
  • PGS SYSTÉM
  • PGS SYSTEM GRIP
BXT SPEED 2021
3350 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové klubové hráče, kteří preferují velký komfort, snadnou ovladatelnost a přidanou energii, kterou od rámu mohou získat. Tato raketa má větší plochu hlavy rakety 107 sq.inch., větší optimální plochu zásahu míče a precizní vyvážení.

Popis produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.
SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
AIR DAMPING SYSTEM - redukce přenosu vibrací do ruky
PSS je PACIFIC STABILITY SYSTEM, který zvětšuje tzv.SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče
PGS SYSTÉM - unikátní, velice přesný grip rakety.
Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket zn.PACIFIC pro rok 2019 novou kvalitu.

Parametry produktu

délka
695mm
balance
340mm
grip
2-5
váha
275mm
šířka rámu
25mm
počet strun
16/20
tuhost rámu
67
SSi
4,1
výplet
ano
obal na celou raketu
ano