Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X FAST LT

  • BXT X FAST LT 288
  • BXT X FAST LT 288
  • PGS Systém
  • PGS Systém
BXT X FAST LT 288
3299 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Nová raketa PACIFIC BXT X FAST LT 288g. Tak jako X FORCE série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Technologicky patří do kolekce X FAST tenisových raket, které jsou velmi úspěšné a žádané. Patentovaný grip rakety - PGS Systém.

Popis produktu

Nová raketa PACIFIC BXT X FAST LT 288g. Tak jako X FORCE série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Technologicky patří do kolekce X FAST tenisových raket, které jsou velmi úspěšné a žádané. Patentovaný grip rakety - PGS Systém. Zkratka FAST znamená F.ull A.cceleration S.haft T.echnology - zrychlující shaft rakety z důvodu speciální oválné konstrukce krčku rakety. Rám je stále tuhý a umožňuje stabilní výkon a přenos energie zpět do míče. V této váze velice žádaná raketa.
Tato tenisová raketa patří do řady X FAST. Raketa je velmi specifické konstrukce a designu v podobě paprsku v krčku rakety pro větší tuhost rámu.
Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

Parametry produktu

velikost hlavy rakety
100 sq.in.
délka rámu
695 mm
váha
288 g
balance
322 mm
šířka rámu
25/23/22
grip
1-5
hustota výpletu
16/19
tuhost rámu
64
swing style index
7,5
PGS Systém
ano
výplet
ano