Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X FORCE PRO 320g

  • BXT X FORCE PRO 320 2022
  • BXT X FORCE PRO 320 2022
  • PGS Systém
  • PGS Systém
BXT X FORCE PRO 320 2022
4600 Kčvčetně DPH
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tato nová 320g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BXT Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process.

Popis produktu

Tato nová 320g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem nejoblíbenějšími mezi nejlepšími tenisovými hráči.
Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour.
Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout.

Firma PACIFIC úspěšně navazuje na tradici s legendárními tvary a profily raket zn.FISCHER tzn. Fischer PRO NO.1 s profilem 252, se kterými hráli takoví hráči jako J.Kafelnikov a nyní např. Marcos Baghdatis a mnoho dalších. Tento 252 ( two-five-two) profil byl žádaný bývalými Fischer Top Players a je žádaný profesionálními a turnajovými hráči i nyní. Proto se firma PACIFIC vrátila k těmto legendárním tvarům raket. Tyto nové rakety PACIFIC s novými technologiemi pro rok 2022, s 252 formou a s novým BXT materiálem poskytuje hráčům jedinečný výkon a cit pro míč.

Nový PACIFIC X FORCE PRO zůstává v geometrii a technických parametrech originální. Přidáním nynějších nejnovějších precizních výrobních postupů a „rychlejšího a pevnějšího“ materiálu BXT včetně již tradičního, unikátního a přesnějšího systému držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, zachovává tato nová řada raket zn.PACIFIC pro rok 2022 novou kvalitu.

Parametry produktu

váha
320g
délka
685mm
balance
310mm
grip
2-5
velikost hlavy rakety
98 sq.in./630cm2
profil rámu
25/23/20
počet strun-string pattern
16/20
tvrdost rámu
63
SSi
6,6
barva
černo-bílá mat
výplet PACIFIC
ano
PGS SYSTÉM
ano