Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X Tour 97

  • Pacific BXT X Tour 97
  • Pacific BXT X Tour 97
  • PACIFIC BXT X TOUR 97
  • PGS Systém
  • PGS Systém
Pacific BXT X Tour 97
2799 Kč4999 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tenisová raketa PACIFIC BXT X TOUR 97 z řady profesionálních raket. Legendární tvar a aerodynamický profil rámu. Oblíbená raketa mezi profesionálními hráči. Tato 315g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process.

 

Popis produktu

Tato nová 315g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. 

BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem oblíbené mezi nejlepšími tenisovými hráči.
Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour.
Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout.

 

Parametry produktu

váha
315 g
balance
310 mm
velikost hlavy rakety
97 sq.inch.
délka rakety
685 mm
profil rámu
21/21/22 mm
počet strun-string pattern
16/20
tuhost rámu
64
swing style index
6,6
zero tolerance
ano
BXT materiál
ano
grip system
PGS