Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové výplety   >   Polyesterové výplety

Pacific X Cite (12,20 m)

399 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

X CITE je nový syntetický výplet na bázi polyesteru s unikátním řetězením jednotlivých molekul, ukládající  energii z nárazu míče a zpětně ji dodávající do míče o 25% větší. Vhodný výplet pro optimální spin a zrychlení míče při minimální ztrátě napětí. 

Popis produktu

X CITE je nový syntetický výplet na bázi polyesteru s unikátním řetězením jednotlivých molekul, ukládající  energii z nárazu míče a zpětně ji dodávající do míče o 25% větší. Vhodný výplet pro optimální spin a zrychlení míče při minimální ztrátě napětí.  Věříme, že bude stejně úspěšný jako POLY FORCE, který samozřejmě pokračuje a je nejoblíběnější z polyesterových výpletů PACIFIC.  X CITE, to je rychlá polyesterová struna. Díky zcela novému materiálu POLY CITE, který byl vyvinut firmou PACIFIC, se jedná o převratnou novinku v polyesterových výpletech. Jedná se o nejkvalitnější polyesterový výplet z řady PACIFIC i celkově na trhu. 
PRE STRETCH

Podle prvních ohlasů hráčů, jak profesionálních, tak rekreačních, spojuje tento výplet měkkost při zásahu míče, rovnováhu energie a kontroly, velmi dobré spinové vlastnosti a stabilitu napětí strun. Je to zatím nejlepší polyesterový výplet na trhu z hlediska výše uvedených vlastností a kontroly umisťování míče do hloubky dvorce. Životnost tohoto výpletu je velmi dlouhá. I když cena není nízká - ani u tak kvalitního výpletu není možná - nelze najít na trhu v současnosti lepší polyesterový výplet. Zkrátka, skvělý výplet od PACIFIC. 

Parametry produktu

délka
12,20m
průměr
1,25 / 1,30mm
pružnost
32kg
předepnutí proti povolování
ano
odolný proti spinům
ano
materiál
německý polyester
barva
bílá