Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific X Feel PRO Vacuum

  • PACIFIC X FEEL PRO VACUUM 95
PACIFIC X FEEL PRO VACUUM 95
2899 Kč4600 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Legenda mezi raketami. S touto raketou vyhrál Michael Stich Wimbledon a hraje s ní stále jako ambassador.. Tato raketa je oblíbená u vyspělých hráčů. Velikost hlavy rakety 90 inch. zaručuje hustší výplet a tím větší kontrolu míče.

Popis produktu

Legenda mezi raketami. S touto raketou vyhrál Michael Stich Wimbledon. Tato raketa je oblíbená u vyspělých hráčů. Velikost hlavy rakety 90 inch. zaručuje hustší výplet a tím větší kontrolu míče. Při přesném zasahování míče má hráč pocit neuvěřitelného zrychlení míče. Nyní, kdy tuto raketu vyrábí firma PACIFIC, je jako ušlechtilý materiál použit BasaltX, což je přírodní čedič nejvyšší kvality, se kterým raketa a tím i hráč  získal větší herní komfort. Tato raketa je vyráběna pouze v limitované kolekci a je určena pro hráče, kteří žádají trochu historie, ale hlavně opravdu vylepšený výkon a větší cit pro míč s vynikajícím tlumením vibrací, který je u takovéhoto typu rakety výjimečný.
Základní grip je přírodní kůže PACIFIC Premium Calfskin Leather Grip. Toto vše dělá tuto raketu ojedinělou a výjimečnou.
ZDARMA výplet PACIFIC POWER LINE

Parametry produktu

Váha
330 g
Balance
313 mm
Plocha hlavy rakety
90 sq.inch./580 cm čtver.
Počet strun
16/20
Swing index
6,4
Profil rámu
19 mm
Délka rakety
685 mm
Tvrdost rámu
61
Rám
Constant Beam
Výplet POLY FORCE
ano