Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific X Force Comp 105

  • PACIFIC X FORCE COMP
PACIFIC X FORCE COMP
2999 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Stejně jako u všech modelů řady x FORCE přináší stavba širšího rámu velkou stabilitu a energii při zachování citu pro míč a v tomto případě i větší odpuštění nepřesných zásahů míče, což je zapříčiněno i větší hlavou rakety. Tato raketa přináší  stejný výkon jako její předchůdce, ale s trochu větší hlavou  rakety 105 sq.inch.

Popis produktu

Stejně jako u všech modelů řady x FORCE přináší stavba širšího rámu velkou stabilitu a energii při zachování citu pro míč a v tomto případě i větší odpuštění nepřesných zásahů míče, což je zapříčiněno i větší hlavou rakety. Tato raketa přináší  stejný výkon jako její předchůdce, ale s trochu větší hlavou  rakety 105 sq.inch. Systém pletení strun (16x19) podporují hru od základní čáry a mírně posunutý balanční bod do hlavy rakety usnadňují rotování míče.
BasaltX materiál a SPEED++ZONE SYSTEM zaručuje větší SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu na výpletu, a tím i větší herní komfort. Tato raketa je určena pro agresivní hráče.
SPEED++ZONE SYSTEM zaručuje větší SWEET SPOT tzn.zvětšenou optimální plochu zásahu na výpletu, a tím i větší herní komfort.

Parametry produktu

Velikost hlavy
105 sq.inch./677cm čtver.
Délka
685 mm
Váha
292 g
Balanční bod
330 mm
Počet strun
16/19
Tuhost rámu
62
Swing index
5,4
Grip
2-5
Profil rámu
25/23/20mm
Rám
Tapered Beam