Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Performance

PACIFIC BXT RAPTOR 102

  • BXT RAPTOR 2021
  • BXT RAPTOR 2021
  • PACIFIC BXT RAPTOR
  • PGS SYSTÉM
  • PGS SYSTEM GRIP
BXT RAPTOR 2021
3450 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče.

Popis produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.
SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
AIR DAMPING SYSTEM - redukce přenosu vibrací do ruky
PSS je PACIFIC STABILITY SYSTEM, který zvětšuje tzv.SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče
PGS SYSTÉM - unikátní, velice přesný grip rakety.
Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket zn.PACIFIC pro rok 2022 novou kvalitu.

Parametry produktu

délka
695mm
balance
330mm
grip
2-5
váha
285g
šířka rámu
24mm
počet strun
16/19
tuhost rámu
67
SSi
4,9
obal na celou raketu
ano
výplet
ano