Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Performance

Pacific BXT Raptor 102

  • BXT RAPTOR 2021
  • BXT RAPTOR 2021
  • PACIFIC BXT RAPTOR
  • PGS SYSTÉM
  • PGS SYSTEM GRIP
BXT RAPTOR 2021
3450 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.
SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
AIR DAMPING SYSTEM - redukce přenosu vibrací do ruky
PSS je PACIFIC STABILITY SYSTEM, který zvětšuje tzv.SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče
PGS SYSTÉM - unikátní, velice přesný grip rakety.
Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket zn.PACIFIC novou kvalitu.
Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

délka
695 mm
balance
330 mm
grip
2-5
váha
285 g
šířka rámu
24 mm
počet strun
16/19
tuhost rámu
67
SSi
4,9
výplet
Pacific Power Line
vibrastop
ano