Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X FAST LT

  • BXT X FAST LT 288
  • BXT X FAST LT 288
  • PGS Systém
  • PGS Systém
BXT X FAST LT 288
2999 Kč3299 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Nová raketa PACIFIC BXT X FAST LT 288g. Tak jako X FORCE série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Technologicky patří do kolekce X FAST tenisových raket, které jsou velmi úspěšné a žádané. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

Nová raketa PACIFIC BXT X FAST LT 288g. Tak jako X FORCE série raket, je tato raketa vyrobena s unikátní konstrukcí Beam Design. Technologicky patří do kolekce X FAST tenisových raket, které jsou velmi úspěšné a žádané. Zkratka FAST znamená F.ull A.cceleration S.haft T.echnology - zrychlující shaft rakety z důvodu speciální oválné konstrukce krčku rakety. Rám je stále tuhý a umožňuje stabilní výkon a přenos energie zpět do míče. V této váze velice žádaná raketa.
Tato tenisová raketa patří do řady X FAST. Raketa je velmi specifické konstrukce a designu v podobě paprsku v krčku rakety pro větší tuhost rámu.
Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

velikost hlavy rakety
100 sq.in.
délka rámu
695 mm
váha
288 g
balance
322 mm
profil rámu
25/23/22 mm
grip
1-5
počet strun
16/19
tuhost rámu
64
swing style index
7,5
vibrastop
ano