Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X Force

  • Pacific BXT X Force
  • PGS Systém
  • PGS Systém
Pacific BXT X Force
2599 Kč3999 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

PACIFIC BXT X FORCE 295g tenisová raketa je určena pro profesionální a vyspělé klubové hráče. Jedná se o lehčí verzi BXT X FORCE PRO. Tato raketa se vyznačuje velkým citem pro míč zásluhou BasaltX vláken a komfortem. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

ACIFIC BXT X FORCE 295g tenisová raketa je určena pro profesionální a vyspělé klubové hráče. Tato raketa se vyznačuje velkým citem pro míč zásluhou BasaltX vláken a komfortem.

BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem nejoblíbenějšími mezi nejlepšími tenisovými hráči.
Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour.
Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout.

Firma PACIFIC úspěšně navazuje na tradici s legendárními tvary a profily raket zn.FISCHER tzn. Fischer PRO NO.1 s profilem 252. Tento 252 ( two-five-two) profil byl žádaný bývalými Fischer Top Players a je žádaný profesionálními a turnajovými hráči i nyní. Proto se firma PACIFIC vrátila k těmto legendárním tvarům raket. Tyto nové rakety PACIFIC s novými technologiemi, s 252 formou a s novým BXT materiálem poskytuje hráčům jedinečný výkon a cit pro míč.

Nový PACIFIC BXT X FORCE PRO No.1 252 zůstává v geometrii a technických parametrech originální. Přidáním nynějších nejnovějších precizních výrobních postupů a „rychlejšího a pevnějšího“ materiálu BXT včetně unikátního a přesnějšího systému držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System). Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

váha
295 g
balance
325 mm
délka rakety
685 mm
grip
1-5
velikost hlavy rakety
98 sq.inch.
profil rámu
25/23/20 mm
počet strun
16/20
tuhost rámu
63
SSi
6,2
vibrastop
ano