Kvalitativní znaky raket PACIFIC

FISCHER TECHNOLOGIE

Z této technologie vyplývá historická záruka nejvyšší kvality a zajištění zachování a zvýšení kvality do budoucna. Spolu s technologiemi firmy PACIFIC Vám toto vše nyní přináší jedna značka, a to PACIFIC.

TAPERED BEAM

Rám s nestejnou šířkou profilu dodává především v horní- širší části rakety  velkou kontrolu a stabilitu, kombinovanou s větším citem a pružností ve spodní-užší části u držadla rakety. S touto technologií jsou vyráběny rakety řady X FORCE LINE.

SPEED++ZONE

Dodává raketě a tím i míči větší zrychlení

OVERSIZE

Velká zásahová plocha rakety zvyšuje stabilitu rámu ve srovnání s klasickou raketou. U těchto raket je velký SWEET SPOT, tzn. zvětšená optimální plocha zásahu a kombinace velké kontroly a energie, která je dodávána míči.

AIR-DAMPING

Speciální tlumení vibrací extrémně šetřící ruku

ZERO TOLERANCE

U raket s tímto kvalitativním znakem má hráč záruku, že při koupi více rámů jsou tyto rámy úplně stejné 

PACIFIC STABILITY SYSTEM

></p>
<p>Technologie, která většuje tzv. SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče</p>
<h2 class=CONSTANT BEAM

Rakety s tímto kvalitativním znakem mají stejnou šířku rámu po celé délce, s Constant Beam Technology jsou vyráběny rakety řady X FEEL LINE. Tento profil rámu zajišťuje hráčům konzistentní pocit a zpětnou vazbu chování rámu od vrcholu hlavy rakety až k jejímu gripu. Z toho vyplývá velký cit pro míč a přesnost rámu.

BASALT X TECHNOLOGY

Speciální materiál - 100% čistý přírodní čedič byl použit při výrobě raket pro větší cit a herní komfort. Jedná se o novinku při výrobě raket a firma PACIFIC ve spolupráci s firmou ASA-TEC byla první, která přišla s touto technologií.

GRIP DUAL SYSTÉM

Unikátní systém držadla, který zamezuje přenosu nárazu a vibrací do ruky. Rozdělení vnitřní rukojeti pod základním gripem zastaví okamžitě otřesy a vibrace.a minimalizuje negativní zpětnou vazbu, při nepřesných zásazích míče, do ruky hráče. Tato technologie je uplatněna u nové řady BADMINTONOVÝCH raket.

ANTIVIBRATION SYSTEM

Postavený na struktuře mřížky neutralizuje vliv vibrací a přeměňuje tento přebytek energie do zrychlení míče. Tato technologie je uplatněna u nové řady BADMINTONOVÝCH raket.

WAVE SYSTÉM

Dodává o 20% větší tuhost rámu v porovnání s klasickými raketami. Z toho vyplývá větší trvanlivost rakety. Tato technologie je uplatněna u nové řady BADMINTONOVÝCH raket.