Pacific.cz

Asics Gel-Encourage LE

  • asics gel encourage le
  • asics gel encourage le 1
  • asics gel encourage le 2
asics gel encourage le
2290 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tenisová obuv ASICS, gelové tlumení v přední i zadní části, vnitřní namáhaná plocha odolná proti oděru, vystužený přechodový most, podrážka "rybí kost", Non Marking podrážka. Tato bota je volba profesionálních tenistů, GEL v přední i zadní části,bota nabízí stabilitu a trvanlivost na míru. především  pro hráče hrající od základní čáry. Bota tlumí nárazy při dopadu a odrazu a umožňuje snadný pohyb dopředu a do stran.  T-Truss, rozšířené Trusstic poskytuje dodatečnou stabilitu v oblasti paty, zejména při hraní forhendu ve výskoku-agresivní hra. Flexe Fit v přední části oka a pryž kombinuje  prodyšnost a velkou flexibilitu s velmi prodyšným a odolným svrškem.
Diskrétní Eyeletstay-speciální šněrování. Podrážka boty je mírně silnější na vnitřní straně pro lepší usazení nohy v obuvi.
Bota v klasické bílé barvě s gelovým tlumením v přední i zadní části. P.H.F (Personalized Heel Fit), Anti Gravel Tongue, AHAR, Cushioning System, Removable sockliner,Duo MAX, Trusstic System.

Popis produktu

Tenisová obuv ASICS, gelové tlumení v přední i zadní části, vnitřní namáhaná plocha odolná proti oděru, vystužený přechodový most, podrážka "rybí kost", Non Marking podrážka.
Tato bota je volba profesionálních tenistů, GEL v přední i zadní části,bota nabízí stabilitu a trvanlivost na míru. především  pro hráče hrající od základní čáry.
Bota tlumí nárazy při dopadu a odrazu a umožňuje snadný pohyb dopředu a do stran.
T-Truss, rozšířené Trusstic poskytuje dodatečnou stabilitu v oblasti paty, zejména při hraní forhendu ve výskoku-agresivní hra.
Flexe Fit v přední části oka a pryž kombinuje  prodyšnost a velkou flexibilitu s velmi prodyšným a odolným svrškem.
Diskrétní Eyeletstay-speciální šněrování.
Podrážka boty je mírně silnější na vnitřní straně pro lepší usazení nohy v obuvi.

I.G.S.™

I.G.S.™ (Impact Guidance System) je revoluční koncept konstrukce obuvi založený na dlouholetém výzkumu, který umožňuje chodidlu dosáhnout maximálního potenciálu výkonu. Jádrem tohoto konceptu je systém, jehož jednotlivé komponenty a technologie popsané níže vzájemně dokonale spolupracují tak jako různé části lidského chodidla. Hlavní zásada zní: Nikoliv kontrola pohybu, ale podpora pohybu! Systém I.G.S.™ dokonale podporuje průběh pohybu v každé fázi kroku tím, že všechny technologie a komponenty působí společně a jsou natolik flexibilní, že se mohou přizpůsobit rozdílným typům chodidel.

Biomorphic

Technologie BIOMORPHIC zdokonaluje souhru mezi svrchním materiálem a chodidlem. Cíleně snižuje vysoké třecí a zátěžové síly, jimž je chodidlo vystaveno ve zcela konkrétních momentech probíhajícího pohybu.

Mezi fází stoje a fází odrazu, v níž je chodidlo extrémně prohnuté a svrchní materiál má tendenci vytvářet odpovídajícím způsobem záhyby, se může svrchní materiál pohybovat jako druhá vrstva kůže. Použitím třívrstvého materiálu v obzvláště namáhaných vnějších i vnitřních částech obuvi, se bota optimálně přizpůsobí pohybu. Důsledek: méně třecích bodů, dokonaleji padnoucí tvar, méně záhybů na materiálu a tím i snížené riziko vzniku potíží.

ASICS-GEL™

Tlumící systém ASICS-GEL™ zmírňuje nárazové a tlakové síly a současně podporuje zatížené chodidlo, aniž by přitom byl proveden chybný pohyb.

Tlumící systém ASICS-GEL™ je tvořen různými komponenty nebo polštářky GEL™, který je tvořen silikonovým materiálem a vyznačuje se vysokou setrvačností při tlakovém zatížení a při prvním kontaktu se zemí. Polštářky ASICS-GEL™ jsou ukládány v místech, kde dochází k největšímu zatížení, tedy pod patou a pod hlavním kloubem palce, resp. v oblasti bříšek chodidla. V těchto místech odvádí vertikální nárazové síly horizontálním směrem a předchází tak přetížení. GEL™ vždy umístěn v příslušné zóně podle typu užití obuvi.

Space Trusstic

Systém SPACE-TRUSSTIC je lehká stabilizační jednotka integrovaná do střední podešve, která spojuje zadní a přední část chodidla a slouží jako podpora střední části chodidla při přípravě na fázi odrazu. Je umístěn přímo pod klenbou chodidla a je vybaven integrovanou uzavřenou dutinou, která je pro ženy a muže koncipovaná rozdílně. Výsledkem je kontrolovaná deformace střední podešve jako přímý důsledek zatížení chodidla, torzní stabilita boty zůstává zachována, klenba chodidla je stabilizována a chodidlo je zbaveno zátěže.

Solyte®

Revoluční materiál mezipodešve, současně předstihuje všechny dosavadní
zátěžové standardy ASICS. SOLYTE® je moderní kopolymer a je výrazně lehčí než SpEVA® nebo tradiční EVA. Vyznačuje se vynikajícími tlumicími vlastnostmi, velmi vysokým potenciálem návratnosti do původního tvaru a velkou odolností proti opotřebení.

Parametry produktu

kůže+plastická kůže
ano
barva
bílá, černé logo
podrážka
univerzální
gelové tlumení
vpředu i vzadu

Soubory ke stažení