Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Performance

Pacific BX2 Raptor 102

  • PACIFIC BXT Raptor
PACIFIC BXT Raptor
1999 Kč3350 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče.

Popis produktu

Tato tenisová raketa je určena pro turnajové a klubové hráče, kteří hrají velmi často. Hra s touto raketou je velmi komfortní i zásluhou "Air Damping System", který zaručuje minimální přenos vibrací do ruky. Tento systém je umístěn ve vrchní části gripu těsně nad rukojetí. Širší a konstantní šířka rámu 24mm  poskytuje hráčům vynikající stabilitu, vylepšený komfort a ochranu ruky proti vibracím. Jako přidaná hodnota je u této rakety zrychlení míče. Raketa pro rok 2019 získala novou kvalitu v materiálu.
SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
AIR DAMPING SYSTEM - redukce přenosu vibrací do ruky
PSS je PACIFIC STABILITY SYSTEM, který zvětšuje tzv.SWEET SPOT tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče

Parametry produktu

velikost hlavy rakety
102 sq.inch / 660 cm2
délka
695 mm
váha
285 g
balanční bod
330 mm
počet strun
16/19
tuhost rámu
67
swing index
4,9
grip
3-5
obal na celou raketu
ano