Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Premium

Pacific BXT NXS Nexus 102

  • BXT NEXUS 102
  • BXT NEXUS 102 TEST 2019
  • BXT NEXUS 102
  • BXT NEXUS 102 TEST 2019
  • PGS SYSTEM GRIP
  • PGS SYSTEM GRIP
BXT NEXUS 102
4500 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Nexus je prémiová tenisová raketa firmy PACIFIC. Tato raketa je speciálně navržena tak, aby byla extrémně lehká, mírně prodloužená s oversize hlavou rakety a mimořádně velkou optimální zásahovou plochou na výpletu - SWEET SPOTEM. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

Nexus je prémiová tenisová raketa firmy PACIFIC. Tato raketa je speciálně navržena tak, aby byla extrémně lehká, mírně prodloužená s oversize hlavou rakety a mimořádně velkou optimální zásahovou plochou na výpletu - SWEET SPOTEM. Je určena pro hráče požadující bezkonkurenční komfort a herní pohodu, snadnou ovladatelnost, zrychlení míče a tlumení vibrací.. Raketa, jež je "vlajkovou lodí" PACIFIC,  obsahuje největší procento BasaltX materiálu a všechny dostupné kvalitativní prvky, jež usnadňují hru na různých površích, tzv. "easy game" efekt.
AIR DAMPING SYSTEM-redukce přenosu vibrací do ruky
PSS je PACIFIC STABILITY SYSTEM, který zvětšuje tzv. SWEET SPOT, tzn. zvětšenou optimální plochu zásahu míče na výpletu. Tento systém Vám garantuje velký herní komfort a zrychlení míče.
Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

váha
260 g
délka
695 mm
velikost hlavy rakety
102 sq.inch.
počet strun
16/19
grip
1-4
tuhost rámu
66
balance
340 mm
vibrastop
ano
profil rámu
24 mm
swing index
3,1
výplet
Pacific NXS Supreme