Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X Force PRO No.1 252

  • Pacific BXT X Force PRO No.1
  • Pacific BXT X Force PRO No.1
  • PGS Systém
  • PGS Systém
Pacific BXT X Force PRO No.1
2699 Kč3699 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tenisová raketa nové generace od firmy PACIFIC. Návrat k legendárnímu tvaru "252", který je velice žádaný mezi profesionálními hráči. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

Tato nová 305g tenisová raketa je určena především pro profesionální,turnajové a klubové pokročilejší hráče.

BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.

ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem nejoblíbenějšími mezi nejlepšími tenisovými hráči.

Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour.
Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout.

Firma PACIFIC úspěšně navazuje na tradici s legendárními tvary a profily raket zn.FISCHER tzn. Fischer PRO NO.1 s profilem 252, se kterými hráli takoví hráči jako J.Kafelnikov a nyní např. Marcos Baghdatis a mnoho dalších. Tento 252 ( two-five-two) profil byl žádaný bývalými Fischer Top Players a je žádaný profesionálními a turnajovými hráči i nyní. Proto se firma PACIFIC vrátila k těmto legendárním tvarům raket. Tyto nové rakety PACIFIC s novými technologiemi, s 252 formou a s novým BXT materiálem poskytuje hráčům jedinečný výkon a cit pro míč.

Nový PACIFIC X FORCE PRO No.1 252 zůstává v geometrii a technických parametrech originální. Přidáním nynějších nejnovějších precizních výrobních postupů a „rychlejšího a pevnějšího“ materiálu BXT včetně unikátního a přesnějšího systému držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket zn.PACIFIC novou kvalitu. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

váha
305 g
balance
315 mm
velikost hlavy rakety
98 sq.inch.
délka rakety
685 mm
profil rámu
25/23/20 mm
počet strun-string pattern
16/20
tvrdost rámu
64
swing style index
6,2
vibrastop
ano

Soubory ke stažení