Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X Tour 97

  • Pacific BXT X Tour 97
  • Pacific BXT X Tour 97
  • PACIFIC BXT X TOUR 97
  • PGS Systém
  • PGS Systém
Pacific BXT X Tour 97
2799 Kč4999 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tenisová raketa PACIFIC BXT X TOUR 97 z řady profesionálních raket. Legendární tvar a aerodynamický profil rámu. Oblíbená raketa mezi profesionálními hráči. Tato 315g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

 

Popis produktu

Tato nová 315g tenisová raketa je určena především pro profesionální a vyspělé klubové hráče. 

BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem oblíbené mezi nejlepšími tenisovými hráči.
Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour.
Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

 

Parametry produktu

váha
315 g
balance
310 mm
velikost hlavy rakety
97 sq.inch.
délka rakety
685 mm
profil rámu
21/21/22 mm
počet strun-string pattern
16/20
tuhost rámu
64
swing style index
6,6
vibrastop
ano