Pacific.cz   >   Tenis   >   Tenisové rakety   >   Tour Professional

Pacific BXT X Force PRO LT No. 1 252

  • Pacific BXT X Force PRO LT No. 1
  • Pacific BXT X Force PRO LT No. 1
  • PGS Systém
  • PGS Systém
Pacific BXT X Force PRO LT No. 1
2399 Kč3799 Kčvčetně DPH
Cenová akce
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Tenisová 270g raketa nové generace od firmy PACIFIC. Návrat k legendárnímu tvaru "252", který je velice žádaný mezi profesionálními hráči. Tato raketa je určena pro hráče, preferující lehčí verze raket, což ale není na úkor razance. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Popis produktu

Tenisová 270g raketa od firmy PACIFIC. Návrat k legendárnímu tvaru "252", který je velice žádaný mezi profesionálními hráči. Tato raketa je určena pro hráče, preferující lehčí verze raket, což ale není na úkor razance.

BXT řada raket poskytuje maximální energii a precizní kontrolu a je určena pro hráče s agresivní hrou. Při výrobě byl použit zcela nový materiál, který podstatně "zrychlil"  raketu. Technologie BasaltX Vám zároveň garantuje velký cit pro míč a lepší tlumení vibrací. Při výrobě je uplatněn unikátní Fischer Vacuum Process. Kvalitativní vlastnosti rakety jako ZERO TOLERANCE, SPEED++ZONE System. Perfektní výrobní zpracování. Unikátním a přesnějším systémem držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket novou kvalitu.

SPEED++ZONE Vám zaručuje maximální zrychlení míče a velkou kontrolu.
ZERO TOLERANCE je systém, který Vám zaručuje při koupi více raket absolutně stejnou kvalitu a parametry. ( váhu, balance atd.)

Existuje několik typů tenisových raket, které zůstaly svým klasickým tvarem a výkonem nejoblíbenějšími mezi nejlepšími tenisovými hráči. Tyto jedinečné tvary a designy odolaly zkoušce času a zůstávají nejvyhledávanějšími raketami na Tour. Jako přicházejí nové technologie a designy při výrobě tenisových raket, tak vznikají nové úrovně jejich výkonu a benefity, které umožňují současným hráčům využívat tyto progresivní výhody. Po takových typech tenisových raket je především poptávka ze strany TOP hráčů, kteří požadují konzistentní pocit a bezkonkurenční přesnost. Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím klasického tvaru-stavby rakety a originálního designu. Použitím nových technologií a zachování klasické, osvědčené konstrukce raket je spojeno to nejlepší, z minulosti a dneška, co lze hráčům nabídnout.

Firma PACIFIC úspěšně navazuje na tradici s legendárními tvary a profily raket zn.FISCHER tzn. Fischer PRO NO.1 s profilem 252. Tento 252 ( two-five-two) profil byl žádaný bývalými Fischer Top Players a je žádaný profesionálními a turnajovými hráči i nyní. Proto se firma PACIFIC vrátila k těmto legendárním tvarům raket. Tyto nové rakety PACIFIC s novými technologiemi, s 252 formou a s novým BXT materiálem poskytuje hráčům jedinečný výkon a cit pro míč.

Nový PACIFIC X FORCE PRO No.1 252 zůstává v geometrii a technických parametrech originální. Přidáním nynějších nejnovějších precizních výrobních postupů a „rychlejšího a pevnějšího“ materiálu BXT včetně unikátního a přesnějšího systému držadla-gripu – PGS System (Precise Grip System), který je nově patentován firmou PACIFIC, získává nová řada raket zn.PACIFIC novou kvalitu. Patentovaný PGS System, který umožňuje změnu velikosti gripu. 

Parametry produktu

váha
270 g
balance
325 mm
délka
685 mm
grip
1-4
velikost hlavy rakety
98 sq.inch.
profil rámu
25/23/20
počet strun
16/20
tuhost rámu
62
SSi
5,5
vibrastop
ano