Pacific.cz

Asics Gel Solution Speed Clay

  • ASICS SOLUTION SPEED 2 CLAY
  • ASICS SOLUTION SPEED 2 CLAY 1
  • SOLUTION SPEED
  • SOLUTION SPEED
  • SOLUTION SPEED
  • SOLUTION SPEED 2 CLAY
  • SOLUTION SPEED CLAY
ASICS SOLUTION SPEED 2 CLAY
2800 Kčvčetně DPH
Skladem
Varianta
Počet

Shrnutí produktu

Nejvyšší model tenisové obuvi od firmy Asics. Gelové tlumení v obou částech chodidla, vnitřní namáhaná plocha odolná proti oděru, vystužený přechodový most, aktivní pata, podrážka NON Marking, nejlehčí model od firmy Asics, podrážka "Rybí kost". Bota tlumí nárazy při dopadu a odrazu a umožňuje snadný pohyb dopředu a do stran. T-Truss, rozšířené Trusstic poskytuje dodatečnou stabilitu v oblasti paty, zejména při hraní forhendu ve výskoku-agresivní hra. Flexe Fit v přední části oka a pryž kombinuje  prodyšnost a velkou flexibilitu s velmi prodyšným a odolným svrškem. Diskrétní Eyeletstay-speciální šněrování. Podrážka boty je mírně silnější na vnitřní straně pro lepší usazení nohy v obuvi.

Popis produktu

Nejvyšší model tenisové obuvi od firmy Asics. Gelové tlumení v obou částech chodidla, vnitřní namáhaná plocha odolná proti oděru, vystužený přechodový most, aktivní pata, podrážka NON Marking, nejlehčí model od firmy Asics, podrážka "Rybí kost".
Bota tlumí nárazy při dopadu a odrazu a umožňuje snadný pohyb dopředu a do stran. T-Truss, rozšířené Trusstic poskytuje dodatečnou stabilitu v oblasti paty, zejména při hraní forhendu ve výskoku-agresivní hra. Flexe Fit v přední části oka a pryž kombinuje  prodyšnost a velkou flexibilitu s velmi prodyšným a odolným svrškem. Diskrétní Eyeletstay-speciální šněrování. Podrážka boty je mírně silnější na vnitřní straně pro lepší usazení nohy v obuvi.

I.G.S.™

I.G.S.™ (Impact Guidance System) je revoluční koncept konstrukce obuvi založený na dlouholetém výzkumu, který umožňuje chodidlu dosáhnout maximálního potenciálu výkonu. Jádrem tohoto konceptu je systém, jehož jednotlivé komponenty a technologie popsané níže vzájemně dokonale spolupracují tak jako různé části lidského chodidla. Hlavní zásada zní: Nikoliv kontrola pohybu, ale podpora pohybu! Systém I.G.S.™ dokonale podporuje průběh pohybu v každé fázi kroku tím, že všechny technologie a komponenty působí společně a jsou natolik flexibilní, že se mohou přizpůsobit rozdílným typům chodidel.

Biomorphic

Technologie BIOMORPHIC zdokonaluje souhru mezi svrchním materiálem a chodidlem. Cíleně snižuje vysoké třecí a zátěžové síly, jimž je chodidlo vystaveno ve zcela konkrétních momentech probíhajícího pohybu.

Mezi fází stoje a fází odrazu, v níž je chodidlo extrémně prohnuté a svrchní materiál má tendenci vytvářet odpovídajícím způsobem záhyby, se může svrchní materiál pohybovat jako druhá vrstva kůže. Použitím třívrstvého materiálu v obzvláště namáhaných vnějších i vnitřních částech obuvi, se bota optimálně přizpůsobí pohybu. Důsledek: méně třecích bodů, dokonaleji padnoucí tvar, méně záhybů na materiálu a tím i snížené riziko vzniku potíží.

ASICS-GEL™

Tlumící systém ASICS-GEL™ zmírňuje nárazové a tlakové síly a současně podporuje zatížené chodidlo, aniž by přitom byl proveden chybný pohyb.

Tlumící systém ASICS-GEL™ je tvořen různými komponenty nebo polštářky GEL™, který je tvořen silikonovým materiálem a vyznačuje se vysokou setrvačností při tlakovém zatížení a při prvním kontaktu se zemí. Polštářky ASICS-GEL™ jsou ukládány v místech, kde dochází k největšímu zatížení, tedy pod patou a pod hlavním kloubem palce, resp. v oblasti bříšek chodidla. V těchto místech odvádí vertikální nárazové síly horizontálním směrem a předchází tak přetížení. GEL™ vždy umístěn v příslušné zóně podle typu užití obuvi.

Space Trusstic

Systém SPACE-TRUSSTIC je lehká stabilizační jednotka integrovaná do střední podešve, která spojuje zadní a přední část chodidla a slouží jako podpora střední části chodidla při přípravě na fázi odrazu. Je umístěn přímo pod klenbou chodidla a je vybaven integrovanou uzavřenou dutinou, která je pro ženy a muže koncipovaná rozdílně. Výsledkem je kontrolovaná deformace střední podešve jako přímý důsledek zatížení chodidla, torzní stabilita boty zůstává zachována, klenba chodidla je stabilizována a chodidlo je zbaveno zátěže.

Solyte®

Revoluční materiál mezipodešve, současně předstihuje všechny dosavadní zátěžové standardy ASICS. SOLYTE® je moderní kopolymer a je výrazně lehčí než SpEVA® nebo tradiční EVA. Vyznačuje se vynikajícími tlumicími vlastnostmi, velmi vysokým potenciálem návratnosti do původního tvaru a velkou odolností proti opotřebení.

AHAR®+

AHAR® (ASICS High Abrasion Resistance Rubber) je speciální vysoce odolná guma umístěná na nejvíce namáhaných místech podrážky.

Nový AHAR® + je výrazně měkčí. Dodává pocit pohodlí při prvním kontaktu se zemí, dokonalejší přilnavost při odvíjejícím se pohybu a vysokou míru tlumení. V zadní části chodidla je AHAR® vybaven vysokým podílem karbonu, který podporuje trvanlivost materiálu. V přední části chodidla je také integrován AHAR®+, avšak v pěnové podobě (DURASPONGE®), aby se tak zvýšil pocit pohodlí v přední části chodidla. AHAR®+ zaručuje flexibilitu, nízkou hmotnost a odolnost proti opotřebení.

Parametry produktu

I.G.S.
ano
GEL vpředu
ano
GEL vzadu
ano
Trusstic System
ano
Solyte
ano
AHAR
ano
barva
dle volby

Soubory ke stažení